Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit igyak vagy egyek, hogy ne...

Mit igyak vagy egyek, hogy ne legyek álmos? Az este folyamán nem aludtam valami jól, ezért nagyon fáradt vagyok, viszont ha most alszok egy órát, megint nem fook aludni este. A kávé nem hat

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár perc torna esetleg? A gyerekem tanítónője mesélte, hogy ha látja az osztályon, hogy nagyon bambikák, dőlnek jobbra-balra, akkor felállítja őket és mozgatja játékos feladatokkal, ugrabugrálnak.
2013. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm lehet kipróbálom :)
2013. jún. 3. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Zuhanyozz le vagy mosakodj meg hideg vízzel, nézd a kedvenc sorozatod, vagy egy izgalmas filmet, menj ki futni vagy a kutyával játszani vagy kertészkedni.

Ismerős helyzet, én is gyakran vagyok így csak nálam még az is társul hozzá, hogy ha nagy nehezen végig bírom a napot este már nem vagyok álmos akkor sem, így duplán szívok. :D

Tapasztalatból mondom, hogy az a legfontosabb, hogy lefoglald magad. Ha olyasmit csinálsz, ami érdekel, akkor nem alszol el. Menj, mosogass el, rajzolj vagy ha ezekhez fáradt vagy akkor tegyél egy lavórba vizet és valami lábfürdőt vagy fürdősót vagy valamit és ha nincs nálatok hideg ülj ki egy könyvvel vagy nézd a tájat. De bent is lehet, nézz valami érdekes/humoros műsort.

Leülni, lepihenni nem jó, mert észre sem veszed és elalszol.

Ja és hallgass zenét és énekelj, az is nagy segítség. Vagy beszélgess valakivel, kérdezd meg a családtagjaidat, hogy telt a napjuk.

Ágyazz meg, kend be magad testápolóval és hasonlók, készülj elő a dolgokkal. Mindjárt este 9, akkor már simán lefekhetsz aludni, legalább kipihened magad reggelig.

2013. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy nézd át sorban a gépen a programokat, mindegyiknél ellenőrizd van-e frissítés. :D Annyi mindent lehet csinálni...
2013. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Youtube-n is nézhetsz állatos videókat vagy interjúkat a kedvenceiddel. Az tényleg olyan, hogy akkor is lefoglal pár órára, ha értelmes dolgot csinálni már nincs energiád.
2013. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. jún. 4. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!