Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az arcbőrőmön vagy a hátamon...

Az arcbőrőmön vagy a hátamon semmi nincsen, de a fenekem nagyon pattanásos, mély, fájdalmas, hegesen gyógyuló pattanások jönnek ki rajta. Mitől?

Figyelt kérdés
Próbáltam már ichtiolos kenőcsöt, mindenféle szappant, krémet, de szerintem belső oka van, mi lehet szerintetek???

2013. júl. 16. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész évben ilyen, vagy csak nyáron?
2013. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább télen volt korábban is, de most nyár van és mégis elé durva lett, pedig direkt szoknyát hordok, pamutbugyit, szóval nem tudom... :(
2013. júl. 16. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj rá popsikrémet. Kisbabámnál használjuk, de egy barátnőmnek pont ilyen gondjai voltak mint neked és odaadtam neki az egyik tubussal és kipróbálta rá neki bevált. Sok mindentől lehet, de ezek a krémek jót tesznek rá. Én internetről rendelem Frezyderm Babakrém, Popsikrém.. Keress rá, doboz nélkül szoktam venni úgy olcsóbb...
2013. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért kérdeztem, mert nekem nyáron szokott lenni ilyen melegkiütés vagy pattanás vagy mi annak a neve.
2013. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!