Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tehetném feszesebbé a...

Worden kérdése:

Hogy tehetném feszesebbé a bőröm? 36-37 Kilogrammot fogytam 7 hónap leforgása alatt.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és mindenki azt mondja a környezetembe hogy mivel még növök a bőröm úgyis helyre fog állni , vajon ez így lesz ?


Nem érdekelek azok a hozzászólások hogy soha nem lesz olyan a bőröd mint egy olyan embernek aki egész életében sovány volt !!!!!

Ha kell vért izzadok ! De végig csinálok azt amibe bele kezdtem ;)

105 kilogrammot nyomtam Januárba , Ma pedig 66-67 kilógrammot ! De sajnos a hasamon lóg a bőr elég feltűnően.



#fogyás #36 kilógramtól való megszabadulás
2013. júl. 19. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hízzál vissza XD
2013. júl. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Salx Narval ***** válasza:
Mozogj és tornász rendszeresen, igyál sokat, ha lehet citromos zöld teát(ne palackozottat) Bőrápolásra kókusz és szőlőmagolajat használj. Mehetnek a nyers gyümölcsök, zöldségek, telítetlen zsírokat tartalmazó kaják, magok, (a magokból:naponta 1 teáskanálnyi vegyes őrlemény,pl lenmag, mandula, dió, mogyoró, szezám, kömény, édeskömény, kapor,stb). Édesítésre nyírfacukor, főzéshez kókuszzsír, ez utóbbival a bőrödet is ápolhatod. Ha teheted szaunázz, ha nem akkor hideg-meleg váltott fürdő, kúraszerűen. Még egyszer felhívom a figyelmedet a folyadékbevitel és a természetes vitaminok fontosságára.
2013. júl. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azta :O küldesz üzenetben előtte utána képet?:D lány vagyok :D csak kíváncsi vagyok :)
2013. júl. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Eloszor is gratula hogy igy le tudtal fogyni. Leirnad nekem hogy tudtal ennyit fogyni ilyen rovid ido alatt? Kivancsi vagyok:) Tornazz sokat, akkor talan vissza fog huzodni idovel. Bocs az ekezetekert:)
2013. júl. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. kommentelő : :D Hááát Bocsi de nekem az az életforma már nem kell :))


2. kommentelő : Nagyon szépen köszönöm :D Egyből meg is fogadtam a tanácsod :D Mindenre megpróbálok odafigyelni amit csak írtál . Remélem össze jön :)))


3, Kommentelő : Szia :) Majd igen küldök amint haza értem , éppen nyaralni vagyok .


4, Kommentelő : Hali :D Köszönöm , Hát tudod én egész életembe nagydarab egy gyerek voltam és valahogy tudtam magamnak egy nap azt mondani hogy képes vagyok rá.

Akkor el kezdtem edzeni és kínzóan keveset enni.

Aztán a www.kaloriabazis.hu segítségével be tanultam szinte hogy milyen ételt ehetek :))

És Röpke 7 hónap alatt le is adtam ezt a menyiséget ,de ennek sajna van 1 hátránya ! : A szervezetemből a Vitaminos is ki ürültek és más fontos anyagok is , egyszer volt hogy el is ájultam sajnos.

Na de lényeg :) Mindenki le tud fogyni csak akik el kezdik gyorsan fel adják ! ez azért van mert a fogyókúra elején sokáig nincs sikerélményed , de amikor már el kezdik mondani a környezetedben élők hogy: "Te fogytál :D?"

Az akkora motivációt ad hogy az eszméletlen :))

2013. júl. 19. 09:13
 6/9 mucus98 válasza:
100%

H érted h kinzoan keveset?


Baromira nem tesz jót a szervezetnek ez az életmód..jojo effektus..

És csak a szervezetedet ehhezteted...mégha mégis szoktad ezt az életmódot...

2013. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok a kitartásodhoz és az eredményedhez!Ha mindent ilyen hozzáállással csinálsz az életedben, akkor nagyon sikeres leszel.Azért kicsit lassabb ütemben kellett volna fogynod és akkor a bőröddel most nem lenne gond, meg célszerű lett volna a szükséges vitaminok, ásványok bevitele az egészséged érdekében. úgy elmardhatott volna az ájulás és a fogyásodat sem befolyásolta volna.Most hogyan , mivel pótolod a szervezetedből kiürült vitaminokat, ásványokat?

A kérdésedre térve a sportolás, váltózuhany, helyes táplálkozás mellett érdemes lenne egy narancsbőr elleni tekercselőt kipróbálnod, ami a bőrt is feszesíti, hátha Neked is segítene.Ezt a fogyid közben használva valószínűleg most nem lenne ilyen gondod.Egy óra alatt általában egy-két centi csökkenést szoktunk mérni és tapintásra is simább, feszesebb a bőr.

2013. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves mucus98 . !

Nekem akkor már nem számított semmi :D Azt akartam hogy végre az életben sovány lehessek !

Tudtam hogy kockázattal jár !

Hidd el ha egy ilyenbe bele kezdenél hasonló fejjel mint ahogy azt én tettem téged sem érdekelne hogy menyi idő alatt kéne !

Életembe nem voltam sovány , de ezt az álmomat valóra váltottam :D


Következő kommentelő. :

Szia köszönöm ! :))

Tudom hogy kicsit lassabban kellet volna , de szinte a vége fele már el vesztettem a fejemet és nem foglalkoztam azzal hogy ideális menyiséget egyek !

A Vitaminokat ... HÁáááát látod ez az ahogy sehogy !

De most olvasgattam utána .!

Rendeltem multivitamint és mellé vettem pár doboz pezsgőtablettát .

Illetve rá állok a gyümölcsfogyasztásra . Remélem hatni fog .

Sport , na igen az életem egyik legeslegjobban utált szava :D

Egyetlen sport van amiben meg találtam magam : StreetWorkout . Dehát még az elején járok a dolgoknak,!

Ennek a narancsbőr elleni tekercselőt adok egy esélyt !

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat !

2013. júl. 19. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha vitaminokat keresel, akkor már érdemes minőségit választani.Ha nem szeretsz sportolni, akkor bármilyen mozgás megfelel amit szeretsz, csak rendszeres legyen pl kerékpározás, séta, akár kutyasétáltatás stb.Ha már ilyen eredményt értél el, akkor tartsd is meg, ne legyen jojó effektus.Azért is fontos a vitamin, ásványianyag pótlás.Ha érdekel és adsz priviben egy email címet, akkor szívesen elküldök Neked egy előadást, leírást a tekercselőről.
2013. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!