Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki ha urologiai vizsgalat...

Ciki ha urologiai vizsgalat kozben merevedesem lesz? Akar no akar ferfi az orvos. Netan el is megyek? Nem tortent meg de volt mar ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El talán nem mész, de prosztata vizsgálatnál a merevedés simán benne van. Nem szabad szégyelni.
2009. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még nem halottam ilyenről, mert gyorsan túl van rajta az ember és sokan feszültek ezért alig várják, hogy vége legyen. Ha elmész akkor gondolj valami szomorúra.
2009. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
urológia vizsgálatnál valszeg nemlesz merevedésed, az nemegy olyan hely, és nemis olyan érzés amitől merevdésed lenne :D
2009. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ez olyan mintha a nők élveznék a nőgyógyászati vizsgálatot.
2009. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A prosztata vizsgálat okoz(hat) merevedést, akkor is ha 100 éves bácsi csinálja. Illetve van olyan betegség, prosztata gyulladás stb amit prosztatamasszázzsal gyógyítanak. Ekkor ez természetes.
2009. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfiaknál egy sablon urológiai vizsgálat (nincs semmi panaszom) meddig tart és miből áll pontosan? Nagyon félek de alkalmassági vizsgálathoz muszáj lesz elmennem :(
2009. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Hu...mihez kell ez az alkalmassagi? En errol meg nem hallottam hogy ott is megneznek az embert...

2009. nov. 25. 07:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kell felvételihez rendőrtisztire. Én is tartok egy kicsit az urológiától! Mi lesz itt? .-(
2010. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!