Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha olyan...

Mit csináljak, ha olyan orvoshoz kell elmennem, akit utálok?

Figyelt kérdés
Ma akartam menni a háziorvosomhoz, mert a mellkascsontom az egyik oldalon kiáll. Ma felhívtuk az SZTK-t, hogy megkérdezzük, rendel-e az az orvos, azt mondták hogy igen, de aztán kiderült hogy mégsem, és egy olyan orvoshoz kéne elmennem helyette, akinél még csak párszor voltam, de nagyon utálom, mert nagyon bunkó, nem ért meg semmit, egyszer egy táborba nem akart elengedni, mert egy kicsit piros volt a torkom. És ha a felsőmet le kell vennem, akkor már egyáltalán nem mindegy, hogy ki vizsgál meg, mert előtte nagyon cikinek érezném, plusz még mondanom kéne a problémáimat... Nagyon félek elmenni hozzá, mert tényleg gonosz, de muszáj elmennem, mert a másik orvos 6 hétig szabadságon van. Most mit csináljak? Nagyon félek:( 15/L

2013. júl. 22. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta áll ki a mellkas csontod, most lett ilyen?
2013. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először június elején vettem észre, de akkor még nem nagyon foglalkoztam vele. De most voltam nyaralni, sátorban aludtam és amikor hason akartam aludni, ott nyomódott, meg a táska pántja is nyomja.
2013. júl. 22. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor jobb ha lekűzdöd az ellenszenvedet és elmész hozzá, azt hittem, hogy csak tyúkmell, ami már régóta fennáll, az gyógytornával és úszással karbantartható, de ez esetben jobb ha mielőtt látja orvos.
2013. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Abban nem vagyok biztos, hogy eddig nem volt ott, csak júniusban vettem észre. De nem túl feltűnő.
2013. júl. 22. 08:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta hogy enyhe mellkasi deformitás, ez mit jelent? Holnap a sebészetre kell mennem.
2013. júl. 22. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!