Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Talán már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Talán már nem szeretem v. csak a környezet változás miatt van?

Figyelt kérdés
Mielött elköltöztünk a párommal albérletbe imádtam és mindig rajta csüngtem.De mióta albiba mentem,nem érzem jól magam, igaz a lakás se tetszik,nem érzem otthon magam.Eddig én nyaggattam h. végre szeretkezzünk,de most egyszerűen nem kívánom,pedig ő most nagyon akarja, állandóan mondja h. szeret,meg hiányzom,de most nem tudok ennek örülni.A másik h. amikor beköltöztünk másnakl kirugták, igaz még október végéig lesz pénünk,mert kap végkielégítést,na meg keres munkát,de akkor is zavar.Eddig el kaartam költözni,mert eddig szülőkkel laktunk és nem volt jó(bár a szobámat szeretem,csak a légkört nem és sok utazást),itt nem kell annyit utazni,csak ketten vagyunk mégsem érzem jól magam.Ráadásul már tök pazarlásnak érzem az albérletet,eddig nem érdekelt,de most nagyon aggódom,pedig felesleges,mert bármikor hazaköltözhetünk.
2010. szept. 13. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szereted a párod csak még fura az ali.Mi is szülőknél laktunk és egy éve költöztünk albiba.nekem is fura volt az elején de most már nagyon jó!!!közben nekem is megszünt a munkahelyem és ilyenkor feszültebb vagyok a kelleténél, mert egy fizuból nehéz.De ha szeretitek egymást akkor meg fogjátok oldani!!!
2010. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudat alatti menekülés a nehézségek elől/vagy tudatos?/,Vissza a biztonságba!Egyszer ki kell repülni a fészekből!
2010. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!