Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rám akarják erőltetni a...

Rám akarják erőltetni a fogamzásgátlót. Hagyjam?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és az utóbbi időben nagyon kipattanásosodott az arcom. A bőrgyógyászom írt fel gyógyszert, amíg azt szedtem gyönyörűen letisztult az arcom, de azt nyáron nem lehet szedni, mert fényérzékeny. Először a nőgyógyászom javasolta a fogamzásgátlót, most meg a bőrgyógyászom nagyon erőlteti, de én egyeltalán nem szeretném. Ráadásul az egyik legrosszabbat írta fel a nőgyógyász és azt mondta, hogy fél évig lehet szedni. Mi legyen?

2013. júl. 24. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nem akar rosszat, de attól még sajna gyakori, hogy abbahagyás után még rosszabb lesz a helyzet. Te tudod, hogy bevállalod-e a kockázatot vagy sem. Én nem tenném.
2013. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem fogamzásgátló semennyire nincs befolyással az arcomra, ráadásul, ha elkezded szedni, használ és abbahagyod, valószínű ugyan olyan csúnya lesz, mint előtte.


Ha A-vitaminos gyógyszert szedtél, pl. Roaccutant, akkor nem tudom, hogy miért kellett nyárra abbahagynod, én is szedtem nyáron, tesóm most is szedi, nem kellett abbahagynia, csak fokozottan figyelnie, magasabb faktorszámú krémmel kennie magát.

2013. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!