Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős alkohol és altató egyszer...

Erős alkohol és altató egyszerre tényleg veszélyes?

Figyelt kérdés

Valahol azt hallottam, hogy altató és erős alkohol egy időben történő fogyasztása öngyilkosságot, tehát halált eredményez. Azt szeretnem megtudni, hogy ez tényleg igaz? Tapasztalatok esetleg? (persze tudom, amennyiben igaz, nem nagyon fogja már senki az orromra kötni, de esetleg ha van ellenpélda)

Előre is köszönöm



2013. júl. 26. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze én már hússzor belehaltam.
2013. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy nem szabad! Ha meg nem szabad nem irhatom le, hogy mi tortent mivel nem vagyok olyan idiota, hogy megoljem magam!:D
2013. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi. Sajna én egy időben súlyosan pszichés beteg voltam és nyomattam mindent együtt, amihez hozzáfértem.

Még élek (talán csak a szerencsén múlt), de voltak olyan rosszulléteim, hogy nem kívánom senkinek. Magamnak sem többet..

2013. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!