Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A csontjaim gyengék. Kalcium...

A csontjaim gyengék. Kalcium tablettákat szedek. Azt irja rajta, hogy 1 pohárnyi vizbe tegyem (250ml). Ha kevesebbe, illetve többe teszem, akkor lesz kisebb, nagyobb-roszabb, jobb hatása?

Figyelt kérdés
A tabletta 150mg-os,ha ez számit?
2013. júl. 27. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a gyomrodba kerüljön.

Nem tudom, ha kevesebbe teszed, milyen ízre, nem túl sűrű-e?

2013. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kéne valami csontbeépítőt is szedned, ami megköti a kálciumot, mert így lehet, csak szeded, de a fele sem épül be. Kérdezz utána, hogy itt Mo-on létezik-e ilyen.

Én csak ezt ismerem: [link]

2013. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hallottál már Tovitalról?
2013. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én napi 1 gramm kalciumot szedek, pedig semmi bajuk sincs a csontjaimnak. Nagyon kis mennyiség az amit szedsz. Ha csak kalciumot tartalmaz, akkor napi 4 darab simán mehet. Úgy szoktam bevenni, hogy bekapok 2 tablettát belőle (ez a 2 együtt 1 gramm) és lenyelem. Más gyógyszerrel együtt is be lehet venni, én a vitamin csomagommal (7 kapszula) az izületvédővel (2 kapsz.) a termogén zsírégetővel (3 kapsz.) együtt szoktam bevenni, ha jól számolom ez így 12 kapszula egy nyelésre.
2013. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is napi 2 tablettát szedek,bár azt irja rajta,hogy csak 1et szabad. Többet már nem nagyon merek...
2013. aug. 2. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a kettes is írta, Kéne valami csontbeépítőt is szedned, ami megköti a kalciumot, mert így lehet, csak szeded, de a fele sem épül be.

Sőt, ha nem tud beépülni a csontjaidba, lerakódik az érfalakra, vesébe, és érszűkületet, veseproblémát okoz.

A természetes kalcium a legmegfelelőbb!

Én a Nature mint szedem, ami tengeri kagylók, rákok üledéke. Olyan, mintha homok volna, jól beépül.

Tudok Neked olyan kalciumot is ajánlani, amely tartalmaz segítő anyagokat is.

Ha érdekel bővebben, jelentkezz.

2013. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!