Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik ilyen altató?

Létezik ilyen altató?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan altató kellene, amit ha beveszek akkor 10 percen belül üssön ki, annyira, hogy ne nagyon tudjak felébredni a hangos zajokra.


Munkám miatt nem tudok akkor aludni amikor álmos vagyok, csak nappal tudok egy elég forgalmas/hangos helyen. Aludni sok időm nincs, ezért is kellene olyan ami gyorsan hat, és ne olyan legyen mint amit eddig kaptam, hogy igaz elaludtam de egy ajtócsapódásra meg simán felébredtem, szóval ha üvöltöznek mellettem akkor se ébredjek fel rá.



2013. júl. 28. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak injekció van,a tablettáknak az oldódásához és a felszívódásához több időre van szükség.
2013. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi az a több idő? Amit én szedtem az úgy fél óra alatt hatot, igazából annyira nem nagy baj ha nem olyan gyors a felszívódás, csak tényleg hatásos legyen, nagyon mélyen tudjak tőle aludni.
2013. júl. 28. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Megiszol 3/4 liter vodkát és úgy alszol, mint a bunda
2013. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dormicum, vagy Sanval (Hypnogen, Zolpidem) + Szundi füldugó.
2013. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a több idő 20-30 perc. Ki kell próbálni,h neked melyik a legjobb. Van aki fél tablettától úgy alszik,mint akit fejbe lőttek,van akinek szinte semmi sem jó.Érdemes egy modern készítményt megpróbálni(pl.Stilnox,Sanval),de sokan mondják,h az Eunoctin jobb,de ahhoz gyorsabb a hozzászokás és másnap bódultabb az ember. Egyébként ezeket mind csak receptre lehet venni,és a háziorvosod javassol majd gyógyszert.
2013. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!