Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forró vízzel zuhanyozni...

Forró vízzel zuhanyozni egészséges vagy egészségtelen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok, hogy tágítja az ereket! Ez bizonyos betegségekben hátrányos... azt hiszem: érszűkületnél.

Egyébként ha fázós vagy, kár ezen fumizni, bár érdemesebb váltott zuhannyal csinálni.

2009. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván túl forróval nem egészséges, hacsaknem akarod megégetni a bőröd.
2009. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én azzal szoktam, és fürödni is forróba szoktam. természetesen egészségtelen, de pont lesz*rom, mert fázok. :)
2009. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem egészségtelen. nyilván nem olyan forróval kell ami már megéget, mert az már az, ahogy a hidegvíz sem tesz jó - kihűti az izületeket, stb. Ha belegondolsz alapvetően azért "van jó kenése" a porcoknak+izületeknek, mert egy üzemi hőfokon vannak. Ez elég műszakias volt, de kb így van. Nem véletlenül kell bemelegíteni sport előtt is. Ha te ezeket direkt lehűtöd és utána terhelést kapnak akkor az nyilván nem tesz jót nekik. aztán lehet hülyeség, de sztem csak úgy hobbiból nincs értelme hideg vízzel zuhanyozni.
2009. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat =)
2009. okt. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!