Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hajam egészsége érdekében...

A hajam egészsége érdekében szeretnék feltenni "néhány" kérdést. (? )

Figyelt kérdés

1. Ha egy héten 2szer mosom a hajam samponnal és balzsammal, akkor az rossz, vagy inkább jó?

2. Milyen gyakran(ritkán) kreppelhetem, vasalhatom, göndöríthetem? Előtte tegyek rá hővédőt?

3. Árt ha sokat van össze fogva?

4. Hogyha este hajmosás után összefonom, akkor reggelre ugye hullámos lesz. És akkor ez nem roncsolja annyira a hajat, mintha inkább begöndöríteném?


... még számtalan bonyolult, hülyén feltett kérdésem lenne. Ha tudtok tanácsokat adni a hajam "megőrzése" érdekében, akkor írjatok. Köszi :)


2013. júl. 31. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali! én is heti 2x mosok hajat, de nem mindig balzsammal..

Hát amennyire csak birod ritkán vasald a hajad, mert az annak az ellensége!!!

Ha össze van fogva a haj, főleg erősen, ott ahol szoritja a hajgumi ott képes eltörni a hajszál..

Nemhinném, hogy az roncsolja a hajat, ha befonos és ugy alszol vele, jobban rocsolja a hajat, ha pl. ugy göndörited, hogy felcsavarod és azzal alszol (már amennyit azzal lehet aludni), mert az is "töri" a hajszálaka ugymond...

Remélem segitettem a kérdéseidre! :)

2013. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!