Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A fűtésszámla csökkentése...

A fűtésszámla csökkentése érdekében a padlásteret ( 53nm) lezártam a földszinttől ( 63 nm). Ha teljesen kizárom a padlástéren a fűtést, tönkremehet a fűtetlen rész, vagy tartsak fent néhány fok pluszt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. En a fel hazamat futom csak,mert sok lenne ha az egeszet futenem. Mar evek ota igy megy, es semmi baja.
2011. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy van-e fent "vizes" berendezés ami el vagy szétfagyhat. Ha igen, télire vízteleníteni kell.
2011. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és arra figyelj,hogy sehol ne vizesedjen,mert penészedhet.
2011. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ilyenkor még fűttetek? Nekünk gyak. 2 hónapja áll a kazán és 21-22 fok van a lakásban.
2011. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem fűtök már, csak a felsőszint lezárását a következő fűtés szezonra tervezem, csak kiváncsi voltam hogy érdemes-e beruháznom a lezárásra.Mit értesz azon hogy "vizesedés"?A felső szinten van vizes blokk, és ha lezárom, az alsó szinten is kialakítanék egy zuhanyzó blokkot.Megtérül a befektetésem, ha így esetleg spórolok a fűtésen?
2011. máj. 1. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hatékonyabb leszigetelni a gerendák közt,és lefóliázni,nálunk is igy csinálták,
2011. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megcsináltad?
2023. márc. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!