Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha kiderülne, hogy...

Mit tennél ha kiderülne, hogy AIDS-s vagy?

Figyelt kérdés
Én magam alatt lennék nagyon :\

2013. aug. 1. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki örömtáncot járna rajtad kívül...
2013. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megb@5znám azokat, akiket utálok.
2013. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Élem az életem tovább
2013. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélnék a párommal, felkeresném a volt partnereimet. Valószínűleg felmondanék (óvónő vagyok), keresnék valamilyen más munkát, nagyon szeretem a növényeket, talán kertészkednék. Elgondolkodnék a gyerekvállaláson (most nagyon benne vagyunk a dologban, bár már Magyarországon is hordott ki fertőzött Anya egészséges gyereket, lehet, hogy nem kockáztatnék). Beszélnék egy pszichológussal, utána az Anyukámmal, a testvéreimmel. Ma már egész jó gyógyszerek vannak és a fertőzöttek többsége nem is a tünetekbe halnak bele (ide értem a HIV miatt kialakuló betegségeket is). Talán felkeresnék egy karitatív szervezetet. Nyilván megijednék, félnék, de az élet nem állna meg, csak máshogy alakulna. Biztos vagyok abban, hogy a férjem nem hagyna el, de ha úgy döntene, elengedném...
2013. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia utolsó.

Valószínűleg felmondanék miért?

Az pedig hiba lenne Beszélnék utána az Anyukámmal, a testvéreimmel.

Sőt inkább azt ajálják hogy senkinek semmit még háziorvosnak sem....

2013. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindent megbeszélünk, szeretjük egymást. Normális, felvilágosult emberek, nem okozna nekik problémát, viszont joguk van tudni, hogy fertőzött, beteg vagyok. Szerintem. :) Az ovit pedig azért hagynám ott, mert nagyon félnék, hogy bármi módon (szedem le a gyereket a kerítésről, megkarcol; vágom ki a sablonokat, megvágom magam...) megfertőzöm. Azért szoktunk mi sebekbe nyúlni, s bár nagyonnagyon pici az esélye a dolognak, nem kockáztatnék, mert akkor lennék nagyon magam alatt, ha megtudnám, hogy valaki elkapott valamit... Ebbe nem is merek belegondolni jobban.
2013. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!