Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet? Fenékbe nyilalló,...

Mi lehet? Fenékbe nyilalló, éles, késszúrás szerű fájdalom. Ötletek? (több lennt)

Figyelt kérdés
Életkoromért ne röhögjetek ki, 13 vagyok, mi lehet ez? És ha megmozdulok még jobban. Nagyon kellemetlen...

2013. aug. 1. 12:12
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, amúgy most meg van, de sosem szokott fájni, meg akkor is van néha, ha nincs meg (mondjuk arra nem pontosan emlékszem, hogy akkor meg volt -e)
2013. aug. 1. 12:15
 2/7 anonim válasza:
nem akarlak ilyesztgetni, de veletlenul nincs aranyered?:/
2013. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát az öregeknek van, nem ? xD Na de komolyra fordítva, nem gyakori, csak nagyon ritkán van, szerintem a menzesszel függ össze..
2013. aug. 1. 12:22
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt vannak az aranér tünetei, rám egyik sem igaz, csak az utolsó:

Vércsík a székleten.

• Végbéltáji viszketés esténként az ágyban.

• Égető, nedvedző sebhely a bélcsatorna kivezetésénél.

• Belső nyomásérzet.

|||| • Nyomó és szúró végbéltáji fájdalmak. |||||

2013. aug. 1. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A menzesszel is összefüggésben szokott lenni a végbél nyilallás, de azért megnézetném magam a helyedben egy nőgyógyásszal (a szüleidnek nem kell erről tudnia, bemész egy körzetihez és senki meg nem tudja).
2013. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy a menzesszel jár. De ez normális velejáró?
2013. aug. 1. 12:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam: "Előfordulhat még, hogy a méh fájdalmával, esetleges húzódásával keletkezik a fájdalom, hiszen ilyenkor akár a belekhez is ki lehet tapadva a petefészek, a petevezető, vagy a méhe is."
2013. aug. 1. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!