Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasban szorító érzés,...

Mellkasban szorító érzés, nehézlégés? 16/L

Figyelt kérdés
Most tanultam meg úszni.A problémám az,hogyha nyakig vagyok a vízben,és nem csinálok semmit,csak állok mondjuk(nem lebegek,állok a talajon),vagy éppen úszok(csak mellúszást tudom egyelőre)a mellkasomban,középen,a melleim között erős,szorító,fullasztó érzést érzek.Nehezen is lélegzem.Úszás közben gyakran megfeledjezem róla,de akkor utólag egyszerre érzem a felhalmozódott fájást.Huzamosabb idő után a hasam is elkezd fájni,és már előtte nem sokkal szédülés jellegű érzetem is lesz.Hosszútávon nem tudok úszni,egyzserűen mindig meg kell állnom egy idő után,a mellkasi fájdalmaim miatt(illetve sokszor a kairjaim sem bírják,de az érthető).156 cm és 49 kg vagyok kb.,47 kg az átlag csak a nyáron mindig hízok,iskolakezdéskor adom le.A nagymamámnak is ugyanilyen tünetei vannak a vízben,de csak a családnak mondta,és ettől függetlenül a mai napig(igaz,gyógyúszásra),de jár úszni,és soha semmi baja nem volt még ettől.Alacsony vércukrom és a vérnyomásom is.Nem fogyasztok semmiféle energiaitalt,kólát is nagyon ritkán és kis mennyiségben,drogokat sem használtam soha.Szedek viszont allergiagyógyszert,Aeriust,4 éves korom óta.Mellékhatásait hogy érzékeltem-e valah is,azt nem tudom.Egy időben rendszeres gyomorgörcseim és hasfájásaim voltak,azt hittük,a tejtermékektől,mert sokat eszem,szinte alig ettem valamit,tejterméket meg semmit,és elmúlt.Fejfájásaim is sokat voltake gy időben,de az az iskola okozta stressztől is lehettek,így ezt sem tudom az Aeriusra fogni.Van valami ötletek?

#nehézlégzés-mellkasi-szorító-fájdalom-érzés
2013. aug. 2. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy alapos kivizsgálásra mindenképpen el kéne menned minél hamarabb!
2013. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen szakorvoshoz vagy sima orvoshoz forduljak?Először a házi orvosnak kéne megemlíteni?
2013. aug. 3. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, először háziorvoshoz menj, és ha kell ő úgyis elküld máshova.
2013. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oks,köszi,lájkoltalak :)
2013. aug. 3. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Minden jót Neked! :)
2013. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!