Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szegények drogja a krokodil...

Szegények drogja a krokodil drog? (Csak erős idegzetűeknek)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma láttam egy videót, ami a krokodil drognak a hatását mutatja meg. Itt a videóhoz a link: http://www.youtube.com/watch?v=EZGkO2xYcEU&oref=http%3A%2F%2..


Utána olvasgattam azt írták a leszokás lehetetlen, és a fogyasztói 1 éven belül meghalnak, persze nagy fájdalmakkal szenvednek. Én nem értem, hogy ennek mi értelme van, hogy így kínozzák magukat.


2013. aug. 4. 00:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%
Idén tervezem tanulni az orosz nyelvet, egyelőre csak olvasni tudok...remélhetőleg lesz időm rá. Sajnos egy szót sem értek belőle.
2013. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsánat. Itt egy rövid leírás:

A krokodil drog nevét nem véletlenül a hatása miatt nevezték el így. A bőr szürkészölddé és pikkelyessé válik, majd lehámlik addig, amíg csak a csontok maradnak. Borzalmas és helyrehozhatatlan pusztítást végez a szervezetbe, elhullnak a fogyasztó fogai, a csontról pedig szó szerint lerohad a bőr. Először a bőr szürkészölddé válik, majd lehámlik addig, amíg csak a csont marad. Legtöbbjük tisztába van vele, hogy milyen következményei vannak, a krokodilnak mégis csinálják. Ha a drog használója egy ideig újra nem lövi be magát, furcsa tudathasadásos rettegő állapotba kerül, amelyet legkönnyebben úgy tud elkerülni, ha újra, belövi magát.

2013. aug. 4. 01:14
 3/13 A kérdező kommentje:

És azért a szegények drogjának hívják mert minimális összegből elő tudják állítani.

A krokodil önmagában nem beszerezhető, ezt elő kell állítani, viszont a világhálón sorra bukkannak fel a pontos receptek és a hozzávalók mindenhol legálisan beszerezhetők. Szükség van egy patikában beszerezhető kodein alapú fájdalomcsillapítóra, ami vény nélkül is kapható majd egy bevásárlóközpontban venni kell egy kis sósavat, jódot esetleg még öngyújtófolyadékot. Miután egy barnás, ragacsos amorf anyag marad vissza a főzőedényben, előkerülnek a piszkos, használt fecskendők és tűk minden sterilitást mellőzve. Elkészítési ideje fél óra. Ezután a kívánt mámor úgy teljesedik be mintha tiszta heroint használtak volna, de már egy-két hét után is jelentkezhetnek a gennyes, rothadó sebek a végtagokon, ami csontig hatóan mélyek. Azért nevezik a szegények drogjának, mert amíg a heroin átlagos ára 6000-12000 forint/gramm addig a krokodil drog előállításának az ára körülbelül 600 forint.

2013. aug. 4. 01:16
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez kamu, amit leírtál, meg ezek kombinációja sem lehet ilyen addiktív. Gondolkozz már, a kodeinhez mit adna hozzá a sósav meg az akkusav?? Kodein=sima fájdalomcsillapító és reflex kiiktató, azért adják száraz köhögés ellen is. Gondolj hozzá valami savat. Szinte 100, hogy nem "emel" rajta, helyette szétégeti az ereket, nem csoda hogy mind meghalnak. Szóval kamu, és inkább ne adj ötleteket a mai "előállítóknak", amekkora tudással szórják sufniból a kipróbálatlan, ellenőrizetlen szarokat.
2013. aug. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Utolsónál a pont, hasonlót akartam írni...


Egyébként ezek hatásosabb videók:

http://www.youtube.com/watch?v=_BlsPooKU7c

http://www.youtube.com/watch?v=7Kbf8_pIi44

2013. aug. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
látszik mennyire értetek hozzá legalább ne szólalnátok meg...sima fájdalomcsillapító mi? megnézném hol veszel kodein tartalmú cuccokat idehaza mind vényköteles(attól hogy oroszban nem) mivel ópiátszármazék ezért lehet félmegoldás a heroinfüggőknek
2013. aug. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Coderit?

legalább ne okoskodnál. Jó, nyilván kevés van benne, de az.

2013. aug. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki ezt az egészet, egy internetes oldalon láttam. [link]
2013. aug. 4. 09:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Coderit is vényköteles:D
2013. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 David82 ***** válasza:
A krokodil drog hatásában hasonló a heroinhoz, az előállítása azonban olcsóbb. Valamilyen vényköteles gyógyszert tartalmaz, amit vízben oldanak fel, de az oldat tartalmaz sósavat is. Ez a savas közeg, melynek PH értéke eltér az emberi szervezetétől, gyakorlatilag lemarja az élő sejteket a csontról. Injekció formájában használják.
2013. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!