Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnek edzeni.14eves...

Ciklon112233 kérdése:

Szeretnek edzeni.14eves vagyok, es szeretnek kigyurtabb allapotba kerulni. Minel hamarabb akarkok "kocka hasat meg vastag felkart". Mit tegyek h minel gyorsabban ijen legyek?

Figyelt kérdés
nemszeretnek( sot nemis tudnek beszerezni)szteroidot hasznalni.....remelem tudtok segiteni,elore is koszi

#edzés #migyurallapot
2013. aug. 5. 14:33
 1/2 whiteryback válasza:
Bocsi,ha így mondom de te nagyon tudatlan állapotban vagy.Én 13 éves vagyok de ilyeneket nem kérdezgettek.Olvass még pár könyvet amiben le van írva mi is az edzés. 14 évesen kockahasad csak aerob edzéssel,diétával lehet de ez a te korodban nem ajánlott! Vastag felkarod nem attól lesz,hogy elmensz edzeni oszt levan tojva. Ahozz egy jó étrendet kell összedobni.Hogy jön ide egyáltalán a szteroid? Szerintem fogalmad sincs mi az.
2013. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 whiteryback válasza:

Látogasd meg ezt az oldalt és olvasd el az összes alapismeretet: [link]


Utána írj ide kérdezni. Ezekben sok minden benne van. Én is innen világosottam fel mi is az edzés!

2013. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!