Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni olyan szert,...

Hol lehet kapni olyan szert, ami serkenti a növekedést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy növekedési hormont csak orvos írhat elő nagyon indokolt esetben, de biztos árulnak olyan szereket amik erre vannak kitalálva. Az sem érdekel, ha mellékhatása van csak legyen eredménye. Írjátok le a bolt/termék nevét. 171 centimmel 21 évesen már nincs vesztenivalóm.

2013. aug. 5. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom , hogy 21 évesen már záródtak az epiphysis fugák a hosszú csöves csontok növekedési zónájában. Ilyen korbán már a növekedési hormon sem hozna eredményt mert csak a végeket növelné / fül, lábfej, orr, áll /, orvosi műhiba lenne adni növekedés serkentésére.

Ha a növekedési zóna záródott más szerrel sem lehet azt már aktiválni sajnos.

2013. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebben a korban már nem fogsz nőni hiába szedsz valamit, amúgy nyugi én is ennyi vagyok 20 évesen, engem nem zavar, és még mindig jobb mint akik 160 centinél ragadtak
2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak érdekes, hogy egy csomó taknyos 15 éves is már 190 centi, másfél fejjel magasabb a szüleinél de a karom vastagabb mint a felsőtestük. Nem tudom milyen vegyszereket szedhetnek, de tuti nem normális, hogy úgy néznek ki mint a pálcikaemberek. Viszont én mindig sportolok, de felfelé nem sikerül nőnöm. Ez a tény azért eléggé demoralizáló, ha csak a csajozást vesszük alapul.
2013. aug. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!