Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen hipohonder...

Miért vagyok ilyen hipohonder meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
Rettegek a betegségektől. Megfájdul valamim és a legrosszabbra gondolok. De ami még durvább az a mindennapos hányástól való félelmem. Főleg este. Már 6után nemis nagyon eszek, iszom a szódavizet h este 10körül üres legyen a gyomrom mert akkor vagyok nyugodt. Mostis rosszul vagyok, tele vagyok, stb...pedig fél 6kor ettem utoljára. Annyira félek minden este h hányok...2évvel ezelőtt volt hányós hasmenéses vírusom amikor hánytam egész éjszaka na az olyan rossz élmény volt hogy azóta minden egyes nap rettegek. És nem múlik el..mostis csikar a hasam már előre félek milesz...Nem tudom legyőzni magamba ezt :((
2013. aug. 6. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben szenvedtem.. akármim megfájdult már írtam be google-be, hogy mitől lehet. természetesen mindig a legdurvább betegségeket adta ki így teljesen belém jött a félelem. Orvostól-orvosig jártam nagyon sokáig. Rengeteg vizsgálaton voltam már, hasi-mellkas röntgenek, utrahangok, számtalan vérvétel, ekg, stb stb... a végén a párom és a családom már csak nevetett rajtam.. pedig én nagyon is éreztem a tüneteket. volt hogy sokat fájt a fejem, volt hogy a gyomrom, voltam szédüléssel is kórházban 1 hétig ami utána kiderült hogy totál pszichés jellegű volt. Az utolsó dolog amitől tartottam az nekem is mindig hányásos rosszullét volt, mert sokáig magas volt a gyomorsavam amitől általába akkor hányingerem volt. Volt hogy napokig azt éreztem hogy folyamatos hányingerem van. ( de ezt már csak én képzeltem be) .. sok helyre nem mertem elmenni, pl nyaralni sem.. féltem hogy mi lesz Ha.... De utána rájöttem hogy Minden agyban dől el! Félelmekkel nem élheti le az ember az életét! Mer akkor annak mi értelme? semmi... Az állandó szorongás tönkreteheti az embert. Én erőt vettem maagamon és sikerült.:)Persze nehéz, de hinni kell abban, hogy nem vagy beteg és nem is leszel! Ezt csak Te döntheted el. Magadban kell tudatosítanod, hogy Nem fogsz hányni! mert miért hánynál? nem vagy beteg:) ne félj.. és legyél erős, egyél nyugodtan este.. ezeket csak bebeszéled magadnak semmi komoly:)
2013. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet már több mint egy éve én még sajnos kemények küszködöm vele, de remélem egyszer majd lefekszek anélkül hogy ne gondolnék arra mikor kelek fel arra hogy hánynom kell.Szóval sok sikert. Talán egyszer letudjuk győzni!!:)
2013. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!