Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 eves vagyok meg a telen...

12 eves vagyok meg a telen elcsusztam a jegen es nagyon beutottem a fenekemnel es a derekamnal azt a csontot nem tudom hogy hivjak remelem ti tudjatok mirol beszelek. Mi tortent hogy meg mindig faj?

Figyelt kérdés
Na szoval akkor alig tudtam felalni es meg most is amikor ulok nehezen allok fel mert meg mai napig is faj.Mit tegyek?Milyen bajom lehet?Hogy nem mult el meg azota?
2008. jún. 29. 01:38
 1/2 anonim válasza:
50%
Az a farcsont, vagy a medencecsont amire ráesel, ésha fél év múltán sem sikerült kiheverni lehetséges hogy berepedt vagy begyulladt a csonthártya, mindenesetre ezt csak röntgen alapján lehet megmondani, úgyhogy ezzel majd menj el a körzetihez aztán mond el az majd beutal a megfelelő osztályra. (mindenesetre ez ciki, ha valaki ilyen mesterien elesik;)
2008. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen estem ugyanígy a farcsontomra, nehez ülni, állni nem tudtam. Elmentem a háziorvoshoz és kértem beutalót, mivel nem aznap mentél el vele a traumatológiára.

Doki megröntgenezte, aztán írt fel kezelést. A legrosszabb esetben fizikoterápiára kell majd járnod, ahol ion áramot vezetnek a popsidba :-D

Nem fog fájni, abszolút nem érzed, kicsit csípni fog mint a csalán, de hozzá lehet szokni.

Kenegetheted Voltarennel, Diclofenakkal, Flector, és hasonlók, ezzel nem csinálsz kárt.

Amúgy meg sokáig érezni fogod, fájogatni fog, ez nem olyan pár nap alatt gyógyuló sérülés. Évek kérdése.

Remélem nem ijesztettelek meg, nem lesz semmi baj, sikeres felépülést, fel a fejjel :-)

2008. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!