Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben hogy döntenél?

Ilyen helyzetben hogy döntenél?

Figyelt kérdés

Előző héten szombaton fellépés volt meg utána (külön) egy buli ott csinálhattam valami a lábammal..de semmi érdembeli nem jut eszembe hogy csináltam volna vmi ilyet, de másnap úgy keltem hogy borzalmasan fáj a lábam és nem tudok felkelni.. a héten nem csillapodott..(kenegetem meg fáslizom + próbálom pihentetni..)viszont szombaton fellépés holnap meg tánc (2,5óra) .. néptánc-a koreográfiánk kb. 15 perc.. a baj hogy 200-300m sétálástól fáj..viszont a párom meg nem akarom otthagyni mert régóta várja már ezt a fellépést..de nem tudom hogy elmenjek-e.. szivem szerint mennék, viszont félek hogy nem tudom végig csinálni..:/

15l



2013. aug. 8. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz táncolni, akkor menj, ha nem akkor ne. Hiába szeretnél menni, ha fáj a lábad, akkor nem tudsz táncolni.

Esetleg ha nem próbáltad még, akkor jegeld a lábadat. Nekem sokat segített 1-2 hete amikor magától elkezdett fájni a csuklóm, mint neked. Én se tudom, hogy mi okozta, erre keltem fel az egyik nap.

2013. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem most már pihentesd.Majd holnap reggel meglátod,hogy mennyire fáj és az alapján el tudod dönteni,hogy bírni fogod-e.De szerintem jobb lenne ha minél előbb szólnál neki,hogy mi van és,hogy nem biztos,hogy holnap végig tudod csinálni.Még rengeteg fellépésetek lesz és hidd el rosszabb lenne ha egyszer csak összecsuklanál a színpadon szóval vedd komolyan a dolgot és nehogy olyat vállalj sajnálatból/bűntudatból amit nem tudsz végigcsinálni.Viszont ha nem javul akkor én a helyedben elmennék orvoshoz,hogy nincs-e valami komolyabb baj.

Jobbulást:)

16/l

2013. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tavaly volt részleges szalag szakadásom attól félek hogy ki újulhatott, mert esetleg rosszul léptem vagy valami.. meghát nem is volt pihentetve rendesen mert attúl az állataim etetni kell meg stb. (ló, kutya, nyulak meg a többi ami konkrétan nem az enyém de én etetem (disznók, csirkék [több mint 100]) és ez az egész azt jelenti hogy napi 50-60l vizet hordok vödörbe +kaja..:DD

Nem is a fájdalomtól félek.. hanem hogy neadjisten összesek vagy ilyesmi..

2013. aug. 8. 22:32
 4/6 anonim válasza:
Nos, mi a helyzet?
2013. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Táncoltam..egész elviselhető volt..:)
2013. aug. 11. 11:43
 6/6 anonim válasza:
Hálistennek. :)
2013. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!