Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ebben a helyzetben ti hogy...

Ebben a helyzetben ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
tegnap ülök város központban egyik barátnőmmel ,beszélgetünk "az élet értelméről" meg röhögünk a semmin és meg kérdezi láttam-e már a képet amit tegnap küldött neki a pasija.mondtam hogy nem erre elém nyomta a srác pucér képét amin én szó nélkül elkezdtem nevetni , a csaj nem vette rossz néven hanem inkább még elmesélte miért és hogyan kapta a képet ,de mondta hogy ne mondjam el senkinek mit láttam mert a pasija megöli én meg persze oké (amúgy se szívesen tenném,mert általánosban ilyen nagyon visszahúzódó voltam)csak félek ,hogyha megint hárman megyünk valamerre akkor mi lesz nem is értem miért mutatta meg? ti mutogatnátok jelenlegi párotok baráti körben? 16.l

#pucér #kép #kelemtetlen
2013. aug. 3. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, csináltam már ilyet, hogy a barátnőm elé nyomtam egy vicces képet a barátomról, ahjol nincs rajta ruha, viszont a farkát azt hátrahúzta, és úgy néz ki, mintha nem lenne neki. Több hétig szóba sem állt velem, pedig elég sok brét látott a csaj, amúgy is azért mutattam meg, hogy röhögjünk rajta, a fél város azon a gyereken röhög, mindig levetkőzik. Persze már nem járok vele. Te meg tegyél úgy, mintha meg sem mutatta volna, ne gondolj rá. Mindenkinek van farka, nem? Én egyszer megláttam apukámét, nem volt valami kellemes szitu,, de sose jut eszembe, amikor vele beszélek. Meg a legjobb barátomét is láttam már, ővele sincs gáz :)
2013. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!