Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (Kérdésed túl...

Mi lehet ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi lehet ez, valami betegség?

Eddig soha nem volt baj a beszédemmel, sem a fogalmazásommal.

Mostanában elfelejtek szavakat, kihagyok szavakat a mondatból, vagy csak összekeverem őket a mondatban. ( Mindezt szóban)

14/L

Ma is pl. szerettem volt mondani azt hogy: " Ez jó érzés lehet" de ehelyett azt mondtam hogy "jó lehet érzés ez"

vagy nem rég történt hogy a kutyánk lehúzott a szárítóról egy pólót és mondtam volna hogy : " a kutya lehúzta a pólót" de helyette azt mondtam : " a póló lehúzta a kutyát"

És még olyan is van hogy beszélek valakivel és elkezdem a mondatot, majd nemtudom folytatni.

Valaki segítsen! Miért van ez?


2013. aug. 9. 14:08
 1/2 anonim válasza:

Szia... :)

Hát jópárszor velem is megesett..

plédául:

"Vizes a fű" helyett " Füves a víz"-et mondtam vagy a "falnak is füle van" helyett "fala van a fülnek"-et mondtam

meg mondtam már olyat hogy "Kicsi a bors ,de erős " helyett "kicsi erős,de bors"-ot mondtam ...és nekem is van a beszédemmel gond.... mert mikor fáradt vagyok akkor nem tudom befejezni én se a mondatott... elég későn kezdtem el beszélni kiskoromba és mondták hogy lehet hogy emiatt beszélek én is furcsán.....

egyszerű összezavarodás lehet és bezavarodol vagy kiskorodban nem érthetően beszéltél (én ezt nem tudom)


16/N

2013. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ:)
2013. aug. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!