Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a torkommal? (Lent)

Mi lehet a torkommal? (Lent)

Figyelt kérdés

Pár napja nyeléskor hol intenzívebben, hol enyhébben érzem, hogy a kulcscsont felett "lyukban" mintha egy darab kaja akadt volna a torkomon és se fel, se le. :S Nem fáj egyáltalán, csak ott van és eléggé zavar már olykor. Továbbá egy kicsit a füleim is mintha fájnának, de mikor megnyomom őket meg ásítok meg ilyenek akkor nem, csak ilyen tompán....érzem őket. Mondjuk az lehet, hogy az uszodavíz okozza, régen úsztam és sűrűn gyulladt be a fülem, de ez azért fura mert mondom, nyomkodásnál meg egyebeknél nem fáj, csak így...érzem. Alatta is, az állkapcsomnál is ilyen kellemetlen.


Olvastam, hogy stressz is okozhat ilyen tüneteket, amiből most bőven kijut nekem plusz hipochonder is vagyok eléggé, de azért mégis aggaszt. El akarok majd menni fül-orr-gégészetre, csak már a hipochonderségem miatt annyi vizsgálaton voltam, hogy nem akarok minden "apró-cseprő" gonddal már orvoshoz rohanni. :S


21/L



2013. aug. 11. 20:33
 1/1 anonim válasza:

Szia nekem is ez van a torkomnal kb egy hónapja. Most az egyik eltunt

Én se tudom mi...

2013. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!