Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ennyire büdös a szellent...

Mitől ennyire büdös a szellentésem?

Figyelt kérdés
Már harmadik napja hogy nagyon nagyon büdi a gáz,de nem is a tipikus szag,hanem ez már alami más,nemtudom leirni,mintha valami megrohadt volna bennem.:( két napig a székletem Is elég laza volt. mostmár kezd zavarni. Hasmenésem nem volt,nem vagyok rosszul. Mit csináljak hogy ujra normális legyen? Mit egyek? Ugye ez nem valami belső szervi betegségtől van?
2013. aug. 12. 05:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehez tudni kellene a napi táplálékod összetételét. Figyeld meg mit eszel és a dolgok fokozatos kiiktatásával változhat az ódor.
2013. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ki a tej és tejtermékeket egy jó pár napra.

Nekem is volt és van néha ilyen. A laktózt / tejcukrot/ nem tudom bontani és annak ez lehet az egyik tünete. Van rá enzim készítmény / Lactase tabletta/. Ha ezt előtte beveszem, mielőtt tej tartalmú ételt eszek, nincs gond.Nekem ez felnőtt korban kezdődött, elmúltam már 30 mikor indult.

2013. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem vagyok amúgy laktòzérzékeny vagy ilyesmi. És nem is ettem más dolgokat,csak 2-3 napig talán többet kicsivel. Még azt sem lehetne mondani hogy nem voltam wc-n pár napig,és megállt bennem a cucc,azért lenne olyan szaga. Soha nem volt még ennyire kellemetlen,azért kérdeztem meg. Most reggelre már talán jobb egy kicsivel.
2013. aug. 12. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Fürödtél mostanában a Balatonban?
2013. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,fürödtem,múlt héten. Ahogy hazajöttem,akkor kezdödött ez az egész,meg a hascsikarás. Most már egy fokkal jobb.
2013. aug. 12. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!