Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a pikkelysömör kenőcs...

Ha a pikkelysömör kenőcs használatával elmúlik, akkor ha ne adj isten elterjedne szerte a testen, akkor nagy valószínűséggel ellehetne tüntetni?

Figyelt kérdés
Barátnőm pikkelysömörös, de csak egy nagyon kis területen van neki nagyon régóta. Használ neki a kenőcs, tehát eltűnik. Nos gondolkodtam, hogyha szerte a testén kijönne, akkor nagy valószínűséggel használna neki valamilyen orvosság? A fején van egy kicsi folt és a külső nemiszervén egy nagyon pici, ami kenőcs használatával szinte azonnal eltűnik. Illetve mennyi az esély arra, hogy ellepi majd a testét? Ugye vannak olyan emberek, akik használhatnak bármit, nem enyhülnek a tünetek, vagy csak nagyon kicsit, de a barátnőm nem ilyen, neki a kenőcs nagyon szépen használ.
2013. aug. 12. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencséje van,h csak ennyi van neki és el is tűnik ha keni. Sajnos ez nem jelenti azt,h ez mindig így is lesz. Van,akinél nem is lesz soha több,és jól reagál a kezelésre,de ez a ritka.
2013. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14 éves koromban kezdődőtt és most vagyok 27. Nekem sjnos csak terjedt. Ma másr mindenütt akad folt... Mindenkinél máshogy folyik le ez a makacs genetikai bőrbetegség. Amúgy mi a kenőcs neve, amit a bnőd használ?
2013. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nincs ráírva semmilyen név, csak egy fehér kis dobozka, fehér kissé darabos krémmel.
2013. szept. 9. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
De gondolom ő tudja mi az. Majd amikor beszélsz vele kérdezd már meg légyszíves.
2013. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudja ő sem, azt mondja, ezt adják neki és csak az összetevőket írják le. Gondolom kikeverik, vagy nem tudom.

Amúgy már nem használja, helyette a holt-tenger sójával kezeli magát, ami elég jót tesz a bőrének.

2013. szept. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!