Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire levertnek, fáradtnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van ma velem, most szabadságon vagyok a héten tegnap még kellett dolgoznom de akkor még semmibajom nem volt.

Ma felkelek és egyszerűen fáradtnak érzem magam. Már 4 csésze kávét megittam, és semmihez nincs erőm, meg kedvem.

Tegnap még majd kicsattantam az erőmtől, a munkahelyemen nem volt elég nagy hajtás itthon is bőven volt még erőm arra hogy felszereljem a kis polcot amit a hétvégén csináltam. De ma egyszerűen legyengült vagyok, mint aki már napok óta semmit nem aludt.

Éjjel jól aludtam nem volt gond, de ma reggel fél 8 kor már kelnem kellett mert ügyeket kellett intéznem plusz egy kisebb fuvarom is volt mert egy ismerősömnek segítettem levinni néhány holmiját az új lakására, de egyszerűen mozdulni alig bírtam.

Tudtam koncentrálni a vezetésre nem azzal volt gond, csak a cipekedéssel, mert több 10-15 kilós táskákat meg dobozokat felvinni 2 emeletre az eléggé kikészített, plusz még egy fuvar volt amikor egy kis heverőt meg egy elég masszív asztalt hoztunk el utánfutóval, plusz még sok dobozt. Most meg olyan vagyok mint akit agyonvertek vagy nem tudom.

Anyám szerint a front miatt, párom szerint azért mert biztos nem pihentem ki magam amikor ezek a nagy melegek voltak ami mondjuk igaz mert nehezen aludtam és most jön ki rajtam.

nem tudom mi ez aludni nem tudok hiába dőlök le. Pedig elterveztem hogy most délután megcsinálom a parkettázást amit anyáméknak megígértem plusz itthon is lett volna még mit befejeznem. De semmi energiám.



2013. aug. 13. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van. Bar nekem azota miota bejott a meleg folyamatosan. De szerintem siman lehet neked is attol, hogy elszivott a meleg es most jon ki rajtad.
2013. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is :S:S Most délutántól tart, aludtam most 2 órát, hát rosszabbul vagyok... Holnapra nálunk 23 fokot ír, ma volt kb 30, plusz erős szél, szerintem emiatt van, de kb. mozdulni sem bírok...
2013. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen a hirtelen idő miatt mert anyósommal is ugyanez van ma. Én ma már aktív vagyok, egyből 12 óra alvás után.

Persze még ma is érzem ezt a lehangoltságot de már jobb mint tegnap.

2013. aug. 14. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!