Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mikor múlik el?...

Miért van ez? Mikor múlik el? Ez megkeseríti mindennapjaimat.

Figyelt kérdés
Minden nap rettegek a hányástól. Amióta elkapott egy hányásos vírus. Azóta félek, minden étkezés után a hányástól félek, este főleg. Menni se szeretek sehova mivan ha esetleg ott jön rám. Este 6 után már nem nagyon eszek. Akkor vagyok a legnyugodtabb amikor szinte már semmi nincs a gyomromba lefekvéskor. Ez a hányástól való félelem megkeseríti az életem :( Annyira rossz hogy ha rámjönne talán kisem bírnám :( borzasztó még csak rá is gondolni..
2013. aug. 14. 21:50
 1/3 anonim válasza:
Menj el az orvoshoz, az orvos majd kivizsgál téged a vírusról, előbb a vírust kell eltüntetni belőled, ha valóban az okozza a hányást. Ha nem, ígyis, úgyis kiderül a dokinál.
2013. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá. De ha az megnyugtat, vannak homeopátiás szerek, gyógynövények hányinger ellen. Ezeket nyugodtan szedheted akkor is ha éppen nem vagy beteg, nem ártasz vele, de legalább megnyugtatna. Ha pedig látod hogy nem hánytál, akkor talán a félelem is elmúlik.
2013. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: a vírus már rég elmúlt lassan másfél éve hánytam utoljára...de annyira bennem maradt ez az egész hogy azóta is rettegek.
2013. aug. 14. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!