Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyvécézéskor másnak is...

Nagyvécézéskor másnak is szokott csípni?

Figyelt kérdés
Meg utána is egy kicsit? Ez függ attól, hogy mit eszel?
2013. aug. 16. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csíp, ha nem naponta megyek.
2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak ha csípőset eszek :-)

Amúgy lehet, hogy van egy kis sérülés, repedés, vagy aranyér kezdemény a végbélnyílásodon, azért csíp.

2013. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: Én nem szoktam minden nap, akkor lehet hogy ezért!


Második: Lányoknak is lehet aranyerük?

2013. aug. 16. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
aztmondják aki magába folytja az érzéseit annak szokott csípni :D
2013. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, a lányok nem finganak, nem maszturbálnak nem sz*nak sőt semmilyen ürülék nem jön ki belőlük.


Na jó irónikus voltam, persze hogy lehet nőknek aranyere. Miért ne lehetne???

2013. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért, honnan tudjam? Nem vagyok urológus.
2013. aug. 16. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Az urológus a vizeletkiválasztó és elvezető rendszer betegségeivel foglalkozó szakember. Az aranyérrel tehát egyébként sem ő foglalkozik, inkább a proktológus vagy a sebész... Szóval: a nők hajlamosabbak az aranyérre, ahogy a visszeres megbetegedésekre is. Sokat segít a problémádon a rostokban dús élelmiszerek fogyasztása, a napi 2 liter víz fogyasztása és a lényeg: a testmozgás, ami gyorsítja az anyagcserét. Illetve nedves wc-papír használata nagyon hasznos - lehet kapni aloe verásat, kamillásat, amik szépen megnyugtatják az érintett területet.

Természetesen a csípős ételek kifelé jövet is csípnek.

2013. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2013. aug. 16. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Második voltam. Nem csak a csípős ételek, de egyéb erősen fűszerezett ételek is csíphetnek. Aranyere lehet férfinak, nőnek egyaránt. Az aranyér a végbél környékén megduzzadt ér, ami olyasmi, mint a lábszáron lévő visszér. Kialakulhat erőlködéstől, szorulástól, hasmenéstől. De az is lehet, hogy egyszerűen csak száraz a bőr a végbeled környékén és van rajta egy kis hajszál repedés. Kiszáradhat szappantól, tusfürdőtől, klóros medencétől.
2013. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sejtem már mi okozhatta, nagyon sok nasit eszek, chips stb, biztos hogy attól.
2013. aug. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!