Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van mindig hányingerem,...

Miért van mindig hányingerem, ráadásul szédülök és a hasam is rettenetesen szokott fájni?!

Figyelt kérdés

Reggel amikor felébredek hányingerem van, amikor eszek (A nap bármely szakában, bármit, bármennyit) akkor is, és lefekvés előtt is mindig!

És már elegem van!

Nő vagyok!



#hányinger.szédülés
2013. aug. 14. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes ?
2013. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mint te. És tudod, miért volt? Mert várandós lettem.... :-)
2013. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ezeket tapasztaltam egy hónapja, a terhesség magamnák kizárnám mert szűz vagyok.
2013. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok!:)

De nem lehetek állapotos,mert szűz vagyok még!

2013. aug. 14. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Bocsi a feltételezésért, de se kort, se családi állapotot nem írtál.

Lehet, hogy valami vírus, vagy sok a savad ?

Legjobb, ha felkeresed a körzeti orvost.

2013. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Elnézést a feltételezésért, de azonnal ez a válasz ugrott be. De kérlek, írj néhány részletet, hány éves vagy? Milyen a menstruációd? Mert (mint a várandósság esetében is) a felsorolt tüneteket a hormonrendszer megváltozása (esetenként kóros működése) is okozhatja. Szerintem mindenképpen keress fel egy orvost, mert egy alapos kivizsgálás derítené ki a tünetek okát.

Ha nem nőgyógyászati a dolog, akkor a kérdésem: hogyan étkezel? Mennyit és mit? A testsúlyod korodnak megfelelő?

Mindenképpen orvos felkeresését tanácsolom!

2013. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok 170 cm és 58 kg,hát egy nap kb eszem 1x vagy 2x több kaja nem fér belém!

Hát a menstruációm sajnos nagyon rendszertelen!

2013. aug. 15. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az áll a panaszaid hátterében, hogy rendszertelenül eszel ? Ebből nagy baj lehet. Nekem is voltak hasonló panaszaim, elmentem orvoshoz és természetgyógyászhoz is, egybehangzóan azt javasolták, hogy naponta 4 - 5 X keveset egyek, vegyesen, szénhidrátot és sok zöldséget - gyümölcsöt és legalább 2 liter vizet igyak (nem üdítőt, nem kávét, vizet!). Kiderült az is, hogy inzulinrezisztenciám van, ez okozza a hormonális problémákat.
2013. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is mindig szédülök meg hányingerem van stb. nekem azt mondják h nem eszek eleget meg ilyeneked de nem értik meg hogy nem fér belém több
2013. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!