Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a hólyag a hátsómban?...

Mi az a hólyag a hátsómban? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A múltkor voltam WC-n, és olyan jó vastagra sikeredett. Kemény is volt, nagy is volt. Ekkorát sosem szoktam, mert inkább sűrűbben megyek. (akkor is, mondjuk) Ráadásul elég sok rostot eszem, ezért sem értettem. Naszóval a probléma ezután jött, amikor nem tudtam megmaradni a hátsómon. A lyuk környéke nagyon viszket és egy nagyobb ponton meg is van duzzadva, hólyagszerűen. És észrevettem, hogy ebben a hólyagban vér ban, ami szivárog ugyan, de nagyon lassan. (nem is voltam azóta WC-n...) Ilyenem még nem volt, nem tudom mi ez.

2013. aug. 17. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az aranyér.
2013. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen ez egy jó öreg aranyér! Üdv a klubban!
2013. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, és mit lehet ez ellen tenni?
2013. aug. 17. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kenegesd aranyér elleni kenőccsel. Pl. Sperti, Mastu, Varázsdiókrém, Reparon stb. Rengeteg féle van. Nézz utána a neten az otthoni gyógymódoknak, és a műtéti lehetőségeknek!
2013. aug. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!