Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Aki tud kérem segítsen, mert nagyon megijedtem.

Kicsi gyermek korom óta, de akár mondhatom azt is mióta az eszemet tudom fejfájásos vagyok. De ilyen még nem történt velem.

Reggel, ébredés után pár órával kezdődött. Vibráló foltot láttam a bal szemem előtt, gömb alakú volt, majd sarló alakúra halványodott, de nagyon vibrált. Alig láttam tőle. 1 óra múlva múlt el. Akkor szinte rögtön el kezdett fájni a bal szemem, mintha valaki beakarná nyomni a fejembe.

Megint eltelt pár perc és mintha a jobb fejtetőmnél kés szúrtak volna a koponyámba, úgy elkezdett fájni a fejem. Egy 10-es skálán 8-as fájdalmat éreztem. Vannak itthon vény köteles fájdalom csillapítóim, quarelin, cataflam és algopyrin, de a fájdalmat nem szüntették meg. Jegeltem, pihentem, de nem ért semmit. Most is fáj még, de már csak tompán mintha valaki felülről 2 kézzel nyomná le a fejemet, egy másik valaki pedig oldalról akarná összenyomni.

Nagyon megijedtem. Mi lehetett ez?



2013. aug. 17. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
orvos, MRI, CT.
2013. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt régebben, elküldtek mindenféle vizsgálatra, de vitaminok és helyes táplálkozás helyretett. migrén.
2013. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!