Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » EZ MEG HOGY LEHETSÉGES? 18+

EZ MEG HOGY LEHETSÉGES? 18+

Figyelt kérdés

napiszar.com féle oldalon találtam, 18+ tartalom!, kizárólag "belgyógyászatilag" érdekel:

redt.be.com/400410


Itt tekerjetek a 6:20-hoz

Az egyik keze könyökig bennevan a másikban, de még turkál is a belsőségekben, a hasfal tetejéig a köldök alatt majdnem kibújik a keze.....

Miből van ez? Ember ez?

Nem szakad, húzódik meg így a bélfal? Nincs ott valami gyomor vagy egyéb belső szervek amiket felsértene? Miért nem fáj neki ez egyáltalán? A bél kacskaringós, hogy a fenébe jut el odáig mégis? Máshol meg "ánuszrózsa"-ként kifordul a nőkből a bél. Annak mi lesz a kövketkezménye?


Valami orvos/hozzáértő világosítson már fel erről az egészről..Ez rosszabb mint a szervkereskedelem...Egy videó kedvéért tönkreteszik magukat.



2013. aug. 26. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam hogy egy lópéniszt dugtak fel a férfi seggébe egy jó 50 cm-et. Az ember pár napon belül meghalt. Szóval veszélyes.
2013. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!