Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy perionális...

Lehetséges, hogy perionális dermatitiszem van?

Figyelt kérdés
na szóval kb fél éve vettem észre a szám körül ilyen piros puklis kiütés szerű valamit. interneten amiket olvastam tüneteket eléggé hasonlóak ehhez és a képeken is ami van az is hasonló pl azt írja h viszketés égés. ht nekem nem ég de viszket. már két bőrgyógyászhoz is elmentem és írtak fel nekem krémet ráadásul az egyik azt mondta hogy ekcémára hasonlít és interneten olvastam hogy leginkább arra hasonlít. azt olvastam hogy fluorid tartalmú fogkrémek és szteroid tartalmú krémek okozhatják. kb 8 éve mosok fogat ilyen fluorid tartalmú fogkrémmel ( colgate whitening) és volt hogy reggelente használtam mostanában viszont csak nagyon ritkán használok ilyen nivea nappali arckrémet viszont azt nem tom hogy ez tartalmaz e szteroidot. jah és még annyi hogy tonikot is használok. az egyetlen dolog ami egy kicsit is megnyugtat hogy interneten azt írta hogy lginkább 20 és 40 év kor közt alakulhat ki és viszont csak 15 éves vagyok de nem hiszem hogy ettől még nem alakulhat ki. szóval ha vki ért hozzá vagy volt vagy van ilyen betegsége az légyszi segítsen mert nagyon de nagyon kétségbe vagyok esve mert semmi kedve egész hátra lévő életembe ezt kezelgetni kenegetni.
2013. aug. 15. 21:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!