Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orr valadek problema?! Ugy...

Orr valadek problema?! Ugy erzem lassan megfulladok! Mitol lehet? (Kep)

Figyelt kérdés

A szajpadlasom es az orrom belso hatso resze kozott van a prpblema. Azt hissem orrgaratnak hivjak ezt a reszt. Nos ezen a reszen idorol idore eddig kb havi egysser most mar egyre gyakrabban osszegyulik egy gumiszeru atlatszo takonyfele. Es nagyon nagy szenvedesek soran tudom csak kifujni vagy felkrakogni gyakran napokig de elofordul hogy akar egy hetig is szenvedek mire kijon. Mert olyan eros anyag hogy csak egyszerre hajlando kijonni. Reszletekben nem. Annyira eros hogy majd hogy nem lehetetlen elszakitani. Ha nagynhezen kijon megkonnyebbulok. Egesz jol kapok levegot. Viszont amikor gyulik gyulik egyre rosszabb sokszotlr mar tenyleg azt hiszem megfulladok.

Mi lehet ez? Mitol lehet? Volt e mar masnak is ilyen?

Nem dohanyzom egy eve mar. De amikor dohanyoztam sem voltnilyen problemam soha. Kismama vagyok.


[link]


2013. aug. 26. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyákoldóra van szükséged. De jobb, ha orvos is látja. Itt többet olvashatsz erről:


[link]

2013. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!