Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontint szeretnék bevenni,...

Frontint szeretnék bevenni, mert 2 hete nem alszom ágyi poloska miatt? Egy darab árthat?

Figyelt kérdés

Nagyon ellenzem a nyugtatókat és soha nem szedtem, de most nagyon kivagyok a rettegéstől. Szakember már irtott, n talált semmit, de olyan szinten parázok, hogy befogok golyozni.

Lesz- e bajom egy db Frontintól, nem kavar-e meg és még zaklatottabb leszek?


2013. aug. 26. 20:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért, telefonról kapkodva írok.
2013. aug. 26. 20:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod tőle.De a legkisebb adagot vedd be,és vedd hozzá,hogy nem egyből hat.Kb 2-3 óra mire kifejti a hatását.
2013. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem árt, nyugodtan vedd be. Hogy derült, hogy poloska van?
2013. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mennyit vegyek? Felet, negyedet? Ez 0,5 mg-s.

Egy darab okoz függőséget? Köszi, hogy írtál!

2013. aug. 26. 20:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Megcsípett és egy darabot találtam is, amit megöltem. Talán nyaralásból hoztuk haza, de igazából nem tudom, sejtés simcs. Szerencsére időben reagáltunk és nem panelba lakunk. Állítólag egy csomó panelba járvány van már. Nagyon mocsok, undorító dög. Kicsinálja az embert rendesen.
2013. aug. 26. 20:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mondenkinek a hasznos infót! Még abban segítsetek, hogy mennxit vegyek be, hogy aludni tudjak, de azért holnap magamnál legyek. Vékony nő vagyok.
2013. aug. 26. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
A 0,5-ös fele elég.
2013. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2013. aug. 26. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg se kottyant.Semmit nem éreztem mikor bevettem, annyi hogy kb 5 percig vigyorogtam
2013. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!