Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a térdem? (Többi...

Mitől fájhat a térdem? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.168 cm 60 kg.Van egy csontkinövés a térdkalácsom alatt! Mér többször éreztem ezt a SZÚRÓS fájdalmat.Általában akkor amikor futok vagy gyorsabban gyalogolok.Voltam már vele dokinál azt mondta nem tud mit tenni!De nem hiszem el, hogy nincs rá megoldás! Légyszíves ha valaki tudna segíteni akkor írja le mert nagyon fontos lenne.Előre is köszönöm! :*
2013. aug. 28. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Műteni kell majd, ha tényleg az.
2013. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De voltam már kb. 2 éve és azt mondta nem látja jelentőségét,hogy műteni kell :/
2013. aug. 28. 22:21
 3/5 A kérdező kommentje:
De voltam már orvosnál kb. 2 éve és azt mondta nem látja jelentőségét,hogy műteni kell :/
2013. aug. 28. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy jelentőségét vagy lehetőségét.

Egyébként egy orvos, nem orvos. Próbáljatok jobbat, nevesebbet kereseni.

Tönkrevághatja a kamaszkorod ez a kinövés.

2013. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Azt nem szeretném,hogy tönkre vágja a kamaszkorom:/ Viszont most is úgy fáj,hogy alig tudok ráállni! :(
2013. aug. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!