Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lyme kór. Gyógyítható? Infó:...

Katapi kérdése:

Lyme kór. Gyógyítható? Infó: 3 éve van lyme kórom. Lakos dr.1 baktériumtörzset vizsgált, és a 2. évben gyógyultnak minősített. Tüneteim erősödtek, de nem találtak egyéb betegségeket, .

Figyelt kérdés

így felkerestem az Istenhegyi úti Géndiagnosztikai labort, ahol 3 baktérium törzset vizsgálva kiderült, mégsem gyógyultam meg.

Tüneteim újabb gyógyszerkúra után: Időszakos látászavar, állandó fáradtság, nyelési nehézségek, izületi fájdalmak, főleg térd és kéz-, de gerincfájdalmak is, és feledékenység.

Ha ilyen tünetei vannak valakinek kullanccsípés után akár évekkel később is,vagy pánikbetegség, depresszió, ajánlatos egy erre utaló laborvizsgálatot kérni.



2012. dec. 12. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek a tüntek sajnos már örökre megmaradnak. Valószínű, hogy későn vették észre, ezért a kezelés már nem segített. Van egy olyan család ismerősöm, ahol a négy tagú családból három lett Lyme-kóros egy erdei kirándulás után.

Azóta is ezekkel a tünetekkel kürdenek, mint te kb. 15 éve. Amiket leírtál, tipikus tünetei a Lyme-kórnak.

2012. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Szia!

Ellentmondva az előttem írónak, szerintem ne add fel. Keresd meg az Istenhegyi Klinikán Dr. Esztó Klárát. (Előtte persze labor) Ő már sok sorstársunknak segített, én is hozzá járok kezelésre Lyme-mal. Sztem ő vagy megerősít abban, hogy van kiút és gyógyítható vagy, vagy azt is megmondja, ha tényleg így maradsz. Kitartás, van akinek csak a 8. antibigyó kúra hozott változást.

2013. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az Istenhegyire semmiképp ne menj!


Aki oda belp azonnal kikiáltják lyme-betegnek.... és drága, hosszantartó, felesleges, nagy dózisú antibiotikumos kúrákkal lemérgezik. Én is végigszedtem 3x60 napig, teljesen szétment a bélrendszerem, most azt kezelik proktológián.


Használni semmit nem használ, csak a bélrendszered fog tőle szétmenni.

2015. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
13%
Még annyit, hogy különböző internetes fórumokon írkálnak az ügynökeik, ott toborozzák a betegeket. Nagyon jól tudnak manipulálni. Ne dőlj be nekik! A negatív leletre az orvos simán bemesélik, hogy márpedig te akkor is lyme-beteg vagy.
2015. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ön valószínűleg egy fatális tévedés és félrekezelés áldozata, feltételezem, hogy azóta sem gyógyult meg. A lyme kórt okozó baktériumon kívül sajnos mással is meg tud fertőződni az ember egy csípés soránt. Tehát az simán előfordulhat, hogy a lyme kórt már kikezelték, de az egyéb fertőzését meg nem - ezek ugyanis eléggé eltérő gyógyszereket igényelnek.
2023. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!