Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez így?...

Szerintetek normális ez így? (bővebben)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és kíváncsi vagyok, hogy ti (elsősorban lányok) mit gondoltok a 160cm-emhez és a hozzá párosuló 43kg-omhoz. Nagyon kevés, vagy pont jó?

Félre ne értsetek, nálam az alkati kérdések egyáltalán nem mérvadók, és hidegen hagynak. Azt is tudom, hogy még változhat. Sőt, változni is fog, de nagyon sokszor néztek már fiúnak szemüveges emberek szemüveg nélkül, úgy, hogy tőlük 2 méterre álltam. (ja, lehet, hogy kifelejtettem az "önéletrajzból", hogy mellem sincs? :D) Mondjuk ezt nem is csodálom, a korombeli csajok kinézete miatt...kíváncsi lennék mások, főleg idősebb lányok meglátására, saját tapasztalatukra, és előre is köszönöm.

Lehet, hogy ilyen nehéz manapság normálisnak lenni? O_O



2013. aug. 30. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem meglepő, ha mellette rövid, fiús hajad van. És ha még hozzá fiús cuccokban jársz.

Talán öltözz kicsit nőiesebben, attól hogy kicsi melled van (vagy még nem látszik), attól még lehetsz nőies! 13 évesen még nekem se látszott, és most se valami nagy :) De öltözz csinosabban, növeszd meg a hajad, hordj lányos színeket, stb. (de csak akkor, ha zavar, ha néha fiúnak néznek :) )

2013. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A rövid haj tabu, mert hosszúnak hosszú, csak mindig össze van kötve.A fiús cuccok...háááát...van egy-két örökölt ruhám, ami fiúktól származik, de az szigorúan "zártkörű megtekintésre alkalmas". Viszont nagyon szeretem a zöldet, és a kéket,(ezek a kedvenc színeim) meg a koromhoz képest egy kicsit mélyebb is a hangom. Olyan "lányosan mély."
2013. aug. 30. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én 2 év alatt 10 kg-ot szedtem fel, szóval van még remény! Nekem is fiús alkatom volt, semmi mell, fenekem se volt, de nagyon sokat alakultam jó irányba, csak győzd kivárni te is.. :) 16/L
2013. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43 kg az nagyon kevés. Ezért nincs valószínűleg melled.
2013. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 46 vagyok 160 centivel, szerintem hízz.
2013. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!