Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyit járok...

Normális, hogy ennyit járok wc-re? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 napban azt vettem észre, hogy ha megiszok egy fél pohár vizet, akkor 20 percen belül pisilnem kell. És utána meg szomjas leszek, így muszáj megint innom és akkor megint kezdődik elölről. Szóval azt akarom kérdezni, hogy normális-e, hogy szinte fél óránként wc-re járok, ráadásul sokat is pisilek? Néha úgy érzem, mintha a megivott folyadék úgy ahogy van kijön belőlem és azért érzek wc-zés után nagy szomjúságot. Vagy ez hülyeség lenne? Ja és amúgy éjszaka is felébredek arra, hogy ki kell mennem.

18/L



2013. aug. 29. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mindig sok a vizeletem, színe, szaga, állaga normális, legalábbis, amennyire én meg tudom állapítani.
2013. aug. 29. 19:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Felfáztál.
2013. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most akkor menjek orvoshoz? Vagy magától is elmúlik?
2013. aug. 29. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze elmehetsz, hiszen tőlem ez csak egy tipp volt. Ő biztosat tud mondani.
2013. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Legközelebb sajnos csak hétfőn tudnék elmenni orvoshoz.

Amúgy már egyszer volt felfázásom, de az nem járt ilyen gyakori vizeléssel, hanem csak fájdalmas volt a pisilés, de ez most nincs így.

2013. aug. 29. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!