Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek az egyik tüdeje...

Ha valakinek az egyik tüdeje daganatos, ha semmi kezelést nem fogad el, milyen kilátásaik vannak?

Figyelt kérdés
A testvéremről van szó, sajnos nem fogad el semmiféle kezelést,mert fél,hogy kihullik a haja,háziorvosa azt javasolta neki,hogy ne vesse magát semmi féle kezelésnek alá,mert ő szerinte esetleg néhány hónapja van hátra!! Étrend-kiegészítőkre már késő,ami kimondottan arra a célra használatos. Hogyan lehet ezt elfogadni???

2013. aug. 31. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy nem lehet elfogadni. Ezzel együtt kell élni.

Én is dolgoztam daganatos osztályon, sok ilyet láttam már és azt kell, hogy mondjam, ha az orvosok azt mondták nincs esély, akkor igaza van a testvérednek, hogy nem fogadta el a kezelést.

A család csak abban tud segíteni, hogy az utolsó időszakot minél boldogabban élje meg. Csinálja azt amit szeret és legyen azokkal akiket szeret.

2013. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Én végignéztem egy daganatos szenvedését. Mindenféle kezelésen végigesett és semmi sem hatott. Ez az ő élete az ő döntése. Lehet hogy már csak pár hónapja van hátra, de ne akarjátok hogy azt a pár hónapot szenvedéssel töltse el. Mert a kemo és egyéb készítményektől csak szenvedni fog. Fosás hányás súlyos fogyás. Ezt ti sem szeretnétek. Arról nem is beszélve hogy minél tovább marad életben annál több szervére fog rámenni a daganat. És ezt megállítani nem lehet. Ebbe bele kell törődni és el kell fogadni hogy az élet kegyetlen. Élvezzétek ki ezt a maradék időt, ameddig csak lehet.
2013. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom a testvéred. Mamámnak is így volt, kivették a fél tüdőt, gyógyszereket stb-t kapott, teljesen legyengült, a végén már csak feküdt a kórházban, szörnyű fájdalmai voltak. 1 év alatt elvesztettük.

Ha nincs mit tenni, és ő úgy döntött, nem akar élete hátralévő részében így élni(kihullott haj, kórházi kezelések), az az ő dolga, neked el kell fogadnod, és támogasd, szeresd.

2013. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!