Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy hete kisfiam sírva ébredt,...

Egy hete kisfiam sírva ébredt, fejfájás miatt. Nagyon megijedtem, elmentünk orvoshoz, de a doktornő szerint semmi baja. Én viszont nem tudok megnyugodni, félek, hogy komolyabb dolog van a háttérben. Mit tegyek, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
21 hónapos, éjjel gyakran felsír és rugdalózik.Nem ébred fel eközben.
2010. ápr. 14. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs valami lelki probléma?

Az én lányom akkor panaszkodik lábfájásra, és sír éjszaka, amikor olyan nap estéje van, hogy nem tudtunk vele elég "minőségi időt" tölteni. Nagyon érzékeny.

Szerintem ezt figyeld meg (ha egyszeri alkalom volt, akkor úgyis mindegy). Ha többszöri, de nem látsz lelki összefüggést, akkor viszont vidd újra kivizsgálásra és ne hagyd annyiban.

Minden jót!

2010. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ÉS hogy mondta meg, hogy fáj a feje? Lányom 22 hós, régóta szépen beszél, de így még nem tudja kifejezni magát...Ők még nemigazán tudják elmondnai, hogy hol és mi fáj nekik, fáznak-e vagy melegük van...

Azért mert egyszer fájt a feje-már amennyiben fájt- még nem kell aggódni. Azért mert éjjel ébred sem kell aggódni, minden babának van egy ilyen időszaka. Lányom is sokszor felsír , dobálja magát, remeg, nem lehet felkelteni, de ettől még nincs baja...

Ha annyira aggódsz, harcolj ki egy ct-t, bár arra szerintem altatni kéne, mert mozgás nélkül úgysem állja meg, ennyit meg nem hiszem, hogy megér az egész...

2010. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem fűzök kommentet, csak leírom:

Nővérem fia még nem volt 3 éves, elkezdte fájlalni a fejét. Én mondtam, hogy csak a figyelmet próbálja felhívni magára. Nővérem nem hagyta, dokihoz vitte. Nem találtak semmi okot. Nem hagyta, vitte tovább. Hiába mondtunk bármit.

Még mindig nem volt 3, mikor agydaganattal műtötték és elmúlt 3, mikor meghalt benne.

Ennyit tudok mondani.

2010. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kisfiúnak nem volt más tünete?
2010. ápr. 15. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet visszamaradt arcüreg- homloküreg-gyuladás. Nekünk ez volt egy röntgent kimutatja!

Nem nézi sokat a tévét és közelről mert ez is lehet a baj.

Tanács orvos!

2010. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2010. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!