Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap, amikor mértük a...

Tegnap, amikor mértük a pulzusom 43 volt. Lehet a koplalás miatt? A vérnyomásom is alacsony.

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Simán. De meg is érdemled ha ilyen buta vagy. De azt ugye tudod hogy a koplalástól megállhat a szíved?
2013. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bárzsing ***** válasza:

Biztosan jól mértétek meg? Elég szoros volt a mandzsetta? Iszol eleget? (2-3 liter/nap)

Ha tényleg ennyi, akkor dokihoz kellene ellátogatni.

Koplalni meg nem szabad, mert azzal csak ártasz magadnak, valami normális diéta és mozgás kombóval kellene próbálkozni, ha fogyni akarsz.

2013. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az egészséges fogyáson már kissé túl vagyok... csak azért írtam ki a kérdést, mert eléggé meglepett ez az érték

ennyire még sosem volt alacsony a vérnyomásom sem

valami 93/60 körül volt asszem

eleget iszok hálisten :)

2013. szept. 3. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

90/60-al és 43-as pulzussal elájulnál.

Ilyen pulzusa a sportolóknak van, azok közül is a futókra jellemző elsősorban, mert túl edzett a szívük és harmad annyi munkával is képes elég vért pumpálni.

Rossz a készüléked vagy ha tényleg ennyi, akkor ott komoly gondok vannak.

2013. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

93/60-as vérnyomás 43-as pulzussal elég alacsony. Biztos minden rendben veled? Nem szédülsz vagy valami?

Mérd rendszeresen a vérnyomásod és ha továbbra is ilyen értékeket mérsz, akkor én a helyedben elmennék dokihoz.

2013. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

néha kicsit szédülök persze, sőt, aznap akkor még kávét sem ittam és előtte egy 10 percre ledőltem, mert fáradt voltam

amúgy nem sokat eszem, biztos vagyok benne, hogy amiatt van, nem lepett meg olyan nagyon... csak hát mégiscsak kevés

2013. szept. 3. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha se nem eszel, se nem iszol, akkor ne csodálkozz, hogy ilyenek az eredményeid! Sajnos ezzel nagy károkat okozol a szervezetedben, szóval minél előbb hagyj fel ezzel a koplalás dologgal. Arra nem gondoltál, hogy sporttal fogyj? Sokkal egészségesebb és többek között a keringési rendszeredre is jó hatással van. :)
2013. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen anorexiatol es hiaba hiztam vissza nem javult :( most elkezdtem vasat szedni azota jobb a kozerzetem nem szedulok, es remelhetoleg noveli a verellatasomat nem reg kezdtem nem tudom hogy a pulzusomra milyen hatassal lesz
2013. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!