Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet az, hogy a LH...

Mitol lehet az, hogy a LH alacsony? 3.3 A tesztoszteron pedig magas.1.70?

Figyelt kérdés
Parommal babat szeretnenk 2-3 honapja probalkozunk, egy honapot kimaradt a mensesem meg a kovetkezo honapba is kesett 2 hetet elmentem orvoshoz nem vagyok terhes elkuldott vervetelre, es ez a ket dolog ami nem jo az eredmenybe, de csak jovheten megyek orvoshoz vissza es tudni szeretnem hogy mi lehet a baj...

#terhesség #tesztoszteron #babat tervezunk
2013. aug. 29. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni,h a ciklusod hányadik napján csinálták a vérvételt. A magas tesztoszeron szint összefügghet PCO-val,inzulinrezisztenciával és gondot okozhat a megtermékenyítéskor.

Az LH váltja ki az ovulációt. És értéke ciklusfüggő - azaz menzesz után alacsonyabb - majd megnövekszik,ami következtében létrejön az ovuláció. Ezért kéne tudni,h a ciklusodban hol tartottál.

2013. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

írtam privatba remélem nem baj

hétfőn jött meg és multhéz Szerdan vettek vért.

előző honapba nem volt meg most pedig késett 3 hetet, de előtte is egy két napokat volt csak meg amikor megvolt....

2013. aug. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!