Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszer mikor ürül ki a...

Gyógyszer mikor ürül ki a szervezetből?

Figyelt kérdés
Menstruálok,és tegnap bevettem 6 szem Apranax-ot. Nem egyszerre, folyamatosan. Hajnali 1kor vettem be az utolsó szemet. Viszont tegnap este óta fáj a hasam,és nem akar szűnni. Gondoltam rá,lehet a gyógyszertől van,ezért nem vettem be azóta. De azóta is fáj,de már enyhült egy kicsit. Félek ez már nem a menszesz,miatt van hanem valami komolyabbb.
2013. szept. 5. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Pl. endometriózis tud nagyon erős fájdalmakat okozni,amit a fájdalomcsillapítók sem igen tudnak csökkenteni. Máskor is volt már ilyen?
2013. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Apranax hatóanyaga kb. 6 óra alatt a vizelettel kiürül. Ha 2-3 óránként vetted be, nem lenne szabad, hogy fájjon a gyomrod. Általános szabály viszont, hogy éhgyomorra nem ajánlott bevenni, mert irritálja a nyálkahártyát- lehet, hogy ez volt a gond. -Egy gyógyszerész-
2013. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
", te megértetted, én nem. Végül is gyomrod fáj és nem a hasad?
2013. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,már köldöktájékon fáj. Úgy megvagyok ijedve :( Kezdődik a fősuli,van egy csomó ügyintézés,még kivizsgálásra se tudok elmenni.
2013. szept. 5. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha! Reméljük nem lesz komoly bajod,de az ilyen jellegű gyógyszereket(non szteroid gyulladás és fájdalomcsillapítókat) TILOS éhgyomorra bevenni. Sőt ha valaki ennek ellenére "rosszul" bírja,v. hosszabb ideig kell szednie,be kell mellé venni gyomorvédőnek savlekötőt.
2013. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,még nem múlt el teljesen de valamivel már jobb :) Már volt pár óra amikor egyátalán nem fájt.
2013. szept. 6. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!