Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb, legerősebb...

Melyik a legjobb, legerősebb vény nélkül kapható fájdalomcsillapító? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Jó lenne ha olcsó is lenne és ilyen dobozkában lenne, nagyobb kiszerelésben. Ilyen pl. az ibumax, de azt már nem szedem mert lehet hogy az okozza a problémákat (mellékhatás). Szóval kéne valami új fájdalomcsillapító ami jó. Köszönöm

2013. szept. 6. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

érdekesek ezek a válaszok, de mi is volt as gondod az ibuprophennel? milyen értelemben nem bírtad?


a doclofenacum nagyságrendekkel erősebb és teljesen más támadáspontú csoport, na de itt a fájdalom jellegét kellene ismerni. sztem az ibuprophen annyira nem igazán fájd. csill-ra való, na meg azért az se mindegy, hogy gerincfájd vagy fejfájás vagy menstruációs fájd ... ??


Viszont bármilyen diclofenacum tartalmú szert lehet már vény nélkül kapni? lemaradtam vmiről akkor ... Ha így van, akkor tudom ajánlani a Flector granulátumot, gyors és elég hatásos a legtöbb fájdalomra (és persze gyull. csökk. is).

2013. nov. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Flector rapid nagyon jó fájdalomcsillapító,fej-,ízületi és menstruációs fájdalmaknál is. Egy gond van vele, csak receptre kapható.
2013. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 dramin88 válasza:
100%
Dolgit Max ;) 800mg-os
2016. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!