Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi csípkedhet éjszakánként?

Mi csípkedhet éjszakánként?

Figyelt kérdés
Valami éjszakánként csípked,hólyagos és sok pici pötty. Rendszeresen és alaposan van takarítva a lakásban,az ágy is az ágynemű is. Átlett nézve az egész szoba,ágy,kicsi rések többször is de nem találtunk semmit. Az interneten is nézegettük hogy mik lehetnek de az összes kizárható. Akinek van (értelmes) ötlete vagy tippje kéremnossza meg,köszönöm

2013. szept. 6. 14:38
 1/9 anonim válasza:
Szerintem vagy szúnyog vagy pedig más pici, nem látható bogarak!
2013. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én ágyipoloskára tippelek nézd meg a neten hogy pontosan mi is ez. Azt tudom hogy nagyon nehéz irtani.
2013. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én allergiára tippelek. Esetleg új mosópor/öblítő, vagy állatszőr?
2013. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elnézést h igy bele kérdezek de fejtetű nem lehet ? Az is tud csipni
2013. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Allergia is lehet, ahogy már az előttem lévők is írták, de ha képet is készítenél róla, pontosabban meg tudnám mondani, mivel így a leírásod alapján nagyon hajaz az ekcémára, mivel nekem is az van, szóval egyáltalán nem kizárható ok. Mindenféleképpen mutasd meg orvosnak!
2013. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez általában ágyi poloska!! Nézz utána neten én is azt javaslom Aztán pedig irtsd ki minél gyorsabban
2013. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A poloskára azt írják hogy fészket rak az ágy alatt vagy az ágy környékén. De az feltűnt volna amikor átnéztük,mert én is arra tippeltem először.
2013. szept. 7. 04:22
 8/9 A kérdező kommentje:
A tetű sincs azt is megnéztük
2013. szept. 7. 04:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Több minden terjed mostanában. Én Németországban szedtem fel valamit, a doki szerint legalább két tucat új rovar, meg atka jelent meg ott, a túrizmus hatására és terjednek, mivel a legtöbbre nincs kidolgozott védekezés.

Ha a megszokott rüh, tetű, bolha, szúnyog, poloska kombináció nem jön be, akkor valamilyen atka, mondjuk szőrtüszőatka is lehet, vagy esetleg vérszívó muslica, ez elég gyakori manapság és sajnos nem tudják kezelni.

Még rendes leírás sincs róla, hiszen ez se nem lepke, se nem szúnyog, az csak egy fantázianév, nálunk az orvosok nem ismerik, a kemikáliákkal ellenálló és nagyon szívós.

Imádkozz, hogy valami ismert rovar legyen, mert különben hülyének néznek, aki csak beképzeli magának és soha meg nem szabadulsz tőle.

Malacom volt, egy hétig szedtem a szert, sajnos nem emlékszem a nevére, de itthon amúgy sem igen kaphatsz olyat és a doki tanácsára sürgősen lakást is változtattam, amit egyébként is akartam, így megszabadultam tőle szerencsére.

Ha megy a hajadba, a testedre, a hátadra is, akkor ilyesmi lehet, nehéz ügy.

Most van valami dermodex nevű is, keresd meg a guglin.

2014. márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!