Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a babára,...

Milyen hatása van a babára, ha a terhesség során az anyuka majdnem elvetél?

Figyelt kérdés
Anyukám mesélte, hogy 3 hetes terhes volt velem, amikor elöntötte a vér és majdnem elvetélt. Ezután veszélyeztetett terhesként egy hónapig kórházban volt, és végig attól rettegett, hogy elveszít engem. 22 éves lány vagyok, óvodás koromban nagyon félénk, visszahúzódó voltam. Ma is sokat szorongok, stresszelek. Lehetséges, hogy e miatt van? Ettől meg lehet valahogy szabadulni, vagy mindig ilyen leszek?

2013. szept. 6. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló!

Én úgy gondolom hogy lehet ettől, de egyáltalán nem biztos hogy ettől van és javítani is lehet rajta. Kineziológiával foglalkozom és a helyedben tennék egy próbát ezzel a módszerrel, esetleg pszichológussal.

2013. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!