Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet cukros vagyok? Vagy nem...

Lehet cukros vagyok? Vagy nem vagyok hozzá szokva? Lejebb

Figyelt kérdés
sportolok(k1) ha nagyon elfáradok annyira álmos leszek h majd elájulok +lefehéredek. sztem lemegy a cukrom vagy nem tudom.vki aki ért hozzá,az kérem irjon vmit h mi is lehet ez.de azon is gondolkoztam h talán még nem vagyok hozzá szokva. 17/f
2013. szept. 8. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Rosszul vagy ha sokat eszel egyszerre

Sokat jarsz pisilni

Szomjas vagy egesz nap

Sokat fogysz hirtelen

2013. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
leehet ilyenkor a cukrod,de a vérnyomásod is. És ehhez ne kell betegnek lenni. Sportolás után nem véletlenül ajánlott sport italok fogyasztása(nem energia ital!),amivel pótolod az elveszített folyadékot,ásványi anyagot és cukrot.
2013. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem,köszi! : )
2013. szept. 8. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet a vérnyomásod is. Iszol sport közben? Potlod utána a szénhidrátot?
2013. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
iszok.de nem sokat.ugye küzdősport igy nem sokat szabad közbe : D szénhidrátot mivel tudnàm?: )
2013. szept. 8. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Eszel előtte max 1 órával? Szénhidrátot bármivel, de a legjobb az alacsony GI-jű, nézz utána :)
2013. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szoktam enni igen,de nem soktam sokat.+nem merek ilyen komolyab főtételeket enni 1órával elötte.ilyen kifli vagy péksüteményt szoktam ink edzés elött.:d
2013. szept. 8. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem is szabad előtte sokat enned,ilyenkor jó a csoki pl.Energiát ad,viszont nem telít el. És IGYÁL!
2013. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és erre a sport szelet mennyire jó?vagy snickers v vmi?: D
2013. szept. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!